İnsan Kaynakları politikamızı; müşteri odaklı yaklaşımımız ile doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, şirketimiz içerisinde yüksek potansiyelleri seçmek, rotasyon uygulamaları ile çeşitli iş dallarında gelişimlerini sağlamak, performans yönetim sistemi ile performanslarını değerlendirmek, ve atamalar ile kariyer planlaması yapmak ve çalışanlarımız ile uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmek olarak tanımlayabiliriz. Her zaman, kaliteli zaman ve bilgi paylaşımı ile etik bakış açımızdan asla vazgeçmeden konulara yaklaşarak güven veren vizyon ve misyonumuzla yeni fikirlere açık, yaratıcı, güvenilir, çağdaş insan kaynakları politikaları uygulayarak sizlerin yanında olacağız.

İnsan Kaynaklarının Misyonu

Sektöründe öncü bir kuruluş olan GEBZE ATLI SPOR KULÜBÜ, çalışanlarının bireysel ve profesyonel gelişimlerini tamamlamaları için her türlü fırsatı yaratır. İnsan Kaynakları'nın misyonu, GEBZE ATLI SPOR KULÜBÜ alanında üstün nitelikli çalışanlar için en çok tercih edilen şirket olmasını sağlamaktır.

Tarih Pozisyon Açıklama
29 Mart 2018 At Bakıcısı Gebze Atlı Spor Kulübü'nde görev alacak "At Bakıcısı" takım arkadaşlarına ihtiyacımız vardır.
12 Eylül 2016 Seyis Gebze Atlı Spor Kulübü'nde görev alacak "Seyis" takım arkadaşlarına ihtiyacımız vardır.
18.07.2017 Garson 1 Ağustos 2017 tarihinde hizmete açacağımız sosyal tesislerimiz Restoranlarında çalışmak üzere 1 adet kadın ve 1 adet erkek garson personeli alınacak olup,tesislerimizde konaklayacaklardır En az 2 yıl deneyimli, Terrcihen Lise ve yüksek okul mezunu Detaylar